Centrum Treningu i Dietetyki

Centrum Treningu i Dietetyki

Jesteśmy na rynku od 2013 roku. Przez ten czas przeprowadziliśmy setki treningów personalnych. Przygotowaliśmy dziesiątki jadłospisów oraz pomogliśmy wielu osobom. To co nas cechuje to ogromne doświadczenie. Klient, który do nas trafia otrzymuje rzetelną usługę, zawsze dostosowaną do swoich potrzeb i możliwości. Stawiamy na indywidualizacje. I mówimy stanowcze NIE schematom. Dla tego każdy kto do nas trafia traktowany jest tak jakby był naszym pierwszym klientem. Nasza praca opiera się nie tylko na doświadczeniu ale również na ciągłych szkoleniach. Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy możemy zaoferować swoim klientom najnowsze informacje  z zakresu dietetyki i treningu.
 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą .Centrum Treningu i Dietetyki
Centrum Treningu i Dietetyki

Trener

Karol Maselbas
Karol Masełbas
mgr Wychowania Fizycznego

Trener z dziesięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu treningów personalnych. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. W trakcie tych kilku lat pracy zawodowej ukończył wiele kursów trenerskich, instruktorskich i doskonalących. Ogromne doświadczenie pozwala mu na prowadzenie zajęć bezpiecznych, atrakcyjnych a jednocześnie skutecznych. Swoim zaangażowaniem właściwie kieruje procesem treningowym każdego podopiecznego. Karol to nie tylko trener, to również nauczyciel w szkole kształcącej dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Cechuje go ogromna empatia oraz cierpliwość.

Zobacz ofertę

Dietetyk

Agata Laskowska
Agata Laskowska
mgr Dietetyki

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Indywidualnie podchodzi do pacjenta i wspólnie wyznacza cele, wykorzystując przy tym wiedzę medyczną i najnowsze doniesienia naukowe.

 

Zobacz ofertę
  • Klientów
  • Godz. treningu
  • Kg. mniej

Godziny otwarcia:

Wszystkie spotkania ustalane są indywidualnie.

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt meilowy lub telefonniczny

Centrum Treningu Osobistego

Kontakt

ul. Daleka 1 B / 2  (os. Bojary)
15-037 Białystok

kontakt@ctd.bialystok.pl

Trener - Karol Masełbas
tel. 798 564 019

Dietetyk - Agata Laskowska 
tel. 605 077 175

Mapa dojazdu

Mapa dojazdu

get('twitter')) == 1) { ?>
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza, że wyrażają Państwo zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej…